Magnetines juostelės Jūsų nugarai, keliams ir riešui!

Magnetines juostelės Jūsų nugarai, keliams ir riešui!

  • Prekės kodas: 1079
  • Prieinamumas: Sandėlyje
12.00€ Be mokesčių: 12.00€
Tegu Jūsų mėgstamos aktyvios veiklos ir judėjimo nevaržo jokie kelių ar kitų sąnarių skausmai! NAUDINGA:Kelio sąnarys yra dažniausiai naudojamas sąnarys, kuris išlaiko kūno svorį bei užtikrina žmogaus judesių tikslumą pasisukant, pasilenkiant ar išsitiesiant. Kartais kelio sąnariui reikalinga pagalba. Atlaikyti dideles apkrovas tenka ne tik šokliųjų krepšininkų ar kitų sportininkų kelių sąnariams — visų mūsų sąnariai kasdien sunkiai dirba, ypač jei tenka daug judėti ar išlaikyti didesnį kūno svorį. Nieko nebestebina ne tik pagyvenusio amžiaus, bet ir jaunių žmonių skunda...

Tegu Jūsų mėgstamos aktyvios veiklos ir judėjimo nevaržo jokie kelių ar kitų sąnarių skausmai!

NAUDINGA:

  • Kelio sąnarys yra dažniausiai naudojamas sąnarys, kuris išlaiko kūno svorį bei užtikrina žmogaus judesių tikslumą pasisukant, pasilenkiant ar išsitiesiant. Kartais kelio sąnariui reikalinga pagalba. 
  • Atlaikyti dideles apkrovas tenka ne tik šokliųjų krepšininkų ar kitų sportininkų kelių sąnariams — visų mūsų sąnariai kasdien sunkiai dirba, ypač jei tenka daug judėti ar išlaikyti didesnį kūno svorį. Nieko nebestebina ne tik pagyvenusio amžiaus, bet ir jaunių žmonių skundai dėl sąnarių skausmų, ypač sulaukus vėsesnių ir drėgnų orų. Tad jei ir Jūs žinote, ką reiškia skausmas kiekviename žingsnyje, nebekentėkite — išbandykite judesius palengvinsiančias juosteles.
  • Kelio sąnarį gali skaudėti ir jauniems, ypač aktyviai sportuojantiems, ir pagyvenusiems žmonėms, taigi šįkart siūlome įsigyti gydomąsias gydytojo Levino magnetines juosteles, kurios Jums pagelbės malšinant sąnario skausmą
  • Jums priklausys net 2 specialios gydomosios gydytojo  magnetines juostelės keliams, magnetinis dirzas nugara ir 1 juostelė riešuiJudėkite be skausmo!

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
 

+370 607 75509

SUSISIEKITE TELEFONU

 

DARBO LAIKAS

I - V: 10.00 - 17.00

 

PRISTATYMAS

NEMOKAMAS VIRŠ 99€

 

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

PER 14 DIENŲ PO PREKĖS PRISTATYMO

PiguBeAkcijos.lt © 2017

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas